Portfólio
služieb

Poradenstvo Efective Company Management

Naše poradenské služby nájdu uplatnenie v spoločnostiach, kde je potrebné nadstaviť jasnú orientáciu na plnenie firemných cieľov. Efektívne riadenie je kľúčovým faktorom pre všetky úrovne riadenia spoločnosti, ktoré ide ruka v ruke s jasnými procesmi a štruktúrou. Pomôžeme vám nadstaviť efektívne procesné riadenie, pripadne poradím s lean managementom.

mám záujem o službu

Consulting in HR and Strategy

Spoločnosť GANDER poskytuje poradenské služby
v oblasti ľudských zdrojov od svojho vzniku.
Oddelenie Poradenstva pre ľudské zdroje a stratégiu
má základné poslanie: zvyšovať úroveň riadeniaľudského
kapitálu v spoločnostiach a na základe toho zvyšovať
angažovanosť zamestnancov vo firmách.

zistiť viac

HR Legal Support

Získajte dostatok čerstvých informácií aby ste vedeli prijať tie správne rozhodnutia na rôznych úrovňach pri riadení vášho teamu, pripadne firmy. Právne poradenstvo je poskytované právnikmi so špecializáciou na pracovné, alebo obchodné právo.

mám záujem o službu

Compensation and Benefits

Nadstavenie odmeňovania zamestnancov je kľúčové a súvisí s ich celkovou spokojnosťou a výkonom v prací. Radi vám poskytneme informácie o trhu prace a vhodnom nadstavení odmeňovacej a benefitnej štruktúry na akúkoľvek pozíciu vo firme, vrátane komplexných riešení na kľúč.

mám záujem o službu

Objav talent

GANDER vám pomôže objaviť svoj talent. Náš Talent Consultant Vám veľmi rád pomôže odhaliť Vaše skryté vlastnosti , črty a vďaka tomu reštartoviť, prípadne naštartovať Váš profesný život a pracovný úspech.

zistiť viac

Training and Development

Rozvoj a neustále vzdelávanie sa je kľúčové pre prežitie každej firmy, hlavne v posledných rokoch. Naše tréningové a vzdelávacie programy sú na mieru pripravené pre potreby klienta a zamestnanca. Naši tréneri majú viac ako 20 rokov skúseností v globálnom firemnom prostredí. Všetky tréningové programy sú certifikované a uchádzači ich hodnotia ako veľmi prospešné.

mám záujem o službu

Recruitment services / Direct Search

Pre úspešné fungovanie každej firmy je potrebné mať tých správnych ľudí na správnych miestach. Radi pracujeme s talentom kandidátov hľadáme pre nich to najlepšie uplatnenie.

zistiť viac

Outplacement services

V prípadoch keď firma potrebuje robiť zmeny je nutné pracovať s overenými nástrojmi pre danú situáciu, aby aj také udalosti ako prepúšťanie zamestnancov, zmena pozícii, rekvalifikácia prešli čo najhladšie a zmysluplne pre všetky zúčastnené strany. V tejto oblasti poskytujeme 24 hodinový hotline service, ako dôkaz kvality nášho servisu.

mám záujem o službu

Investment Management

Naši portfólio manageri radi sprevádzajú investora po našom trhu a pomôžu mu otvoriť svoj nový zámer na Slovensku. Súčasťou servisu je RealEstate, HR, Financie a právny servis. V prípade dopytu radi zorganizujem stretnutie s predstaviteľmi štátu.

mám záujem o službu

Mentoring
and Coaching Programs

V práci trávime väčšinu života a preto je podstatne aby nám naplň práce a ponuka sedela, aby sme jej rozumeli. V práci chceme byt šťastní !
Ak potrebujete pomôcť v oblasti kariéry, dosiahnutie pocitu šťastia v práci, prípadne motivácie, obráťte sa na našich kariérnych poradcov, ktorí Vám radi poradia tu správnu cestu k pracovnému šťastiu.

mám záujem o službu

Corporate design

Ponúkame vám nadštandartné služby v oblasti
tvorby firémnej stratégie, rebrandingu korporátnej
identity,návrhov a spracovania konceptu
pracovného prostredia.

zistiť viac